Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug
10:00
Holbergskolen - Dianalund
Frederiksberg Skole - Sorø
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Sorø Borgerskole
Trelleborg Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Holbergskolen - Dianalund
Sorø Borgerskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Frederiksberg Skole - Sorø
Trelleborg Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Trelleborg Friskole
Holbergskolen - Dianalund
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Frederiksberg Skole - Sorø
Sorø Borgerskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Dianalund IF
Benløse IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Dianalund IF
Hvidebæk IF
Serie 4 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Dianalund IF
Havdrup Fodbold
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Dianalund IF
Ringsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Dianalund IF
Undløse BK
Serie 5 - Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Dianalund IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Dianalund IF
Boeslunde BK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Dianalund IF
Oversidder
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Dianalund IF
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Dianalund IF
Herfølge BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Dianalund IF
Mørkøv IF
Serie 4 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Dianalund IF
KFUM BK, Roskilde
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Dianalund IF
Kalundborg GB
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Dianalund IF
Raklev GI
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Dianalund IF
Lynge-Broby IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Dianalund IF
Vordingborg IF
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Dianalund IF
Herlufsholm GF
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Dianalund IF
Skælskør B&I
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Dianalund IF
Benløse IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|